AYDINLAR KONAKLAMA ABDULHALİM AYDIN KURUMSALLAŞMAYA ADIM ADIM

AYDINLAR KONAKLAMA ABDULHALİM AYDIN KURUMSALLAŞMAYA ADIM ADIM

Highslide JS

AYDINLAR KONAKLAMA

ABDULHALİM AYDIN

KURUMSALLAŞMAYA ADIM ADIM

30.03.1966 Nusaybin doğumluyum. İlk, orta ve lise tahsilimi Nusaybin de tamamladım.6 çocuk babasıyım. İlk zamanlar Çiftçilik ve Ziraatla uğraşan bir ailenin çocuğu olarak ağabey ve kardeşlerimle Ziraatla uğraşmaya devam ettik. 1987-1988 yılında Vatani görevimi ifa ettim. 1981 yılında aydınlar Konaklama Tesisleri olarak kurulan Kolektif şirketin başına geçerek 1993 ‘te LTD.ŞTİ yaparak Şirket Müdürü olarak şirketin başına geçtim ve halen bu Şirketin Müdürlüğünü devam ettirmekteyim.

Bu süre zarfında Nusaybin birçok Sivil Toplum Kuruluşlarında yer aldım ve halen Nusaybin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyeliğini devam ettirmekteyim.

İlçemizin tek gelir kaynağı olan tarihi ipek yolu caddesi üzerinde yer alan işyerinde 150’ye yakın personel istihdamını sağlayarak ilçemizin işsizlik sorununu bir nebze de olsa katkı sağladığımıza inanıyorum.

Bölgemizde yaşanan bütün sorunlara rağmen Körfez Krizi dahil olmak üzere ayakta kalmayı başardık.

En son teknoloji ile donatılmış ve bölgede benzeri olmayan 10.000 ( On Bin ) kişilik yemek fabrikası kurdum.

Aydınlar Konaklama Tesisleri İKİ yıldızlı olup,30 ( Otuz ) Oda ve 75 (Yetmiş Beş ) yatağıyla,200 (İki Yüz) kişi kapasiteli salonu ile özel toplantı, Seminer ve konferanslar için hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tesisimiz 24 saat 64 kamera sistemi ile izlenmektedir.

Tesisimiz 250 Tır ve Kamyon kapasiteli park alanı, akaryakıt istasyonu 80 tonluk elektronik kantarı ile hizmet vermeye devam etmekte; Bünyesinde Oto Tamir, yedek parça, yıkama-yağlama ve bakım servisi barındırırken güvenirliği ile yaşamı sürdürmektedir.

Nusaybin Ticaret Borsasının organize ettiği Eğitim, Seminer ve gerek yurtiçi ve yurt dışı fuarlarına katılımımı sağlayarak birçok deneyim kazandım, Nusaybin Ticaret Borsasının düzenleyeceği her türlü etkinlik, eğitim, seminer ve fuarlarına katılıp daha çok tecrübe kazanarak kurumsallaşmayı amaçlıyorum.
Başta Nusaybin Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Necdet Aktaş ve Nusaybin Ticaret Borsasının bütün Yönetim Kuruluna ve Meclis Üyelerine teşekkür ederim. Amacımız hep daha iyi hizmet vermek ve daima ileriye hedeflemek.


Tarih : 15.1.2016
/ 2644 kişi görüntüledi.