1/3
2/3
3/3

1 Kasım 2023 Çarşamba     115

BORSAMIZDA TOBB AKREDİTASYON GELİŞTİRME ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİ


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB), akreditasyon sistemi çalışmaları kapsamında, TOBB’a bağlı oda ve borsa başkanlıklarına sistem geliştirme ziyaretleri düzenliyor.
Bu ziyaretler kapsamında gerçekleştirilen denetimde, Borsamıza geliştirme ziyareti düzenlendi. Akreditasyon standardı kriterlerinin sürecini gözlemlemek amacıyla yapılan geliştirme ziyareti bağımsız denetçi kuruluş Türk Loydu Uygunluk Değerlendirme Hizmetleri A.Ş.’den Türk Loydu Denetçisi Olcay Koca tarafından gerçekleştirildi.

Geliştirme ziyaretinde yapılan açılış toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Necdet Aktaş, Akreditasyon İzleme Komitesi, Meclis Üyelerimiz ve Borsa personellerimiz katıldı.

Akreditasyon Geliştirme ziyaretinde, Yönetim ve Oda Borsa Mevzuatı, Mali Yönetim, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Planlaması ve Yönetimi, haberleşme ve Yayınlar, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, İletişim Ağı, Politika ve Temsil, Bilgi ve Danışmanlık ve Destek, İş Geliştirme ve Eğitimi gibi tüm hizmet faaliyetleri ve kalite dokümantasyon sistemi Türk Loydu Denetçisi Olcay Koca, Genel Sekreter Abdullah Dal ve Akreditasyon Sorumlusu Ercan Çelik tarafından  detaylı incelendi.

×